Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 2

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /includes/app_top.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:1) in /includes/app_top.php on line 3
 OmnicomMediaGroup
 
 
jtlarone jslartwo

Aktualności

Dariusz Przychoda wraz z Mozaic OMG rozwinie ofertę branded content !

Od połowy kwietnia br. Dariusz Przychoda dołączył do Mozaic OMG,
gdzie jako Content & Engagement Director będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację projektów z zakresu branded content w Internecie, a także w telewizji.

Wraz ze zmieniającą się sytuacją w polskich mediach, jak również nowymi postawami odbiorców zarówno wobec treści, jak i sposobu konsumpcji mediów Mozaic OMG postanowił rozszerzyć ofertę realizowanych niestandardowych projektów marketingowych o szeroko pojętą komunikację branded content.


„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce Darka w tworzeniu projektów audiowizualnych od koncepcji przez produkcję do implementacji w medium Mozaic OMG rozwinie skrzydła w bardzo atrakcyjnym dla Klientów, nowoczesnym obszarze komunikacji marketingowej. Ogromnie cieszę się, że udało nam się zachęcić Darka do wspólnej pracy. Od dawna nosiliśmy się z zamiarem rozwinięcia oferty Mozaic OMG o projekty internetowe na większą skalę - teraz będziemy mogli zaproponować Klientom zarówno ciekawe kreatywne pomysły, jak i ekspertyzę praktyka oraz bardzo konkurencyjne koszty wynikające z samodzielnej produkcji filmów." - mówi Urszula Chim, Group Account Director Mozaic OMG.

Dotąd Mozaic OMG nawiązywał współpracę z producentami programów telewizyjnych, filmów kinowych czy też projektów muzycznych oferując Klientom obecność w gotowych scenariuszach, modyfikowanych w pewnym zakresie do potrzeb marki. Praca z Darkiem Przychodą sprawia, że odtąd Mozaic OMG będzie proponował autorskie projekty skrojone na miarę marek, pozwalające na bardzo dokładne targetowanie komunikacji, od początku do końca realizowane przez Mozaic OMG z Darkiem Przychodą.

Mozaic OMG nadal oferował będzie działania typu product placement, marketing muzyczny, sponsoring, broadcast marketing, za które pozostaje odpowiedzialna Urszula Chim wraz z dotychczasowym zespołem.

Dariusz Przychoda ma wieloletnie doświadczenie w realizacji zarówno produkcji filmowych - audiowizualnych, jak również projektów wydawniczych.

Jest m.in. twórcą pierwszego profesjonalnego serialu internetowego „Citylajf", który otrzymał wyróżnienie w konkursie MediaTrendy 2009 w kategorii Innowacyjne Wykorzystanie Internetu i Mediów Interaktywnych.

Współpracując z wydawnictwami AxelSpringer oraz Gruner+Jar stworzył serie wydawnicze: Literatura w spódnicy oraz Literatura na obcasach.

Karierę zawodową zaczynał w zespole filmowym TOR, pracował także w Telewizji Polskiej jako producent programów, w realizacji filmów współpracował m.in. z Krzysztofem Kieślowskim i Agnieszką Holland, ostatnio przez sześć pracował w MindShare Polska jako Performance & Entertainment Director.